img
img

Politikalarımız

SATIŞ VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimizin güvenle alışveriş yapabilmesi için Çiftçidensatılık.com 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır. 

Ayrıca tüm müşterilerimizin kişisel verileri 6698 numaralı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gerekli şartları taşıyan sunucularda saklanmakta olup, diğer kurum,kuruluş ve reklam şirketleri ile paylaşılmayacak ve güvenle saklanacaktır.


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimiz Çiftçidensatılık.com portalı üzerinde yapacağınız her türlü alışverişte "Paran Güvende Sistemi" ile ödemeniz şirketimiz tarafından koruma altına alınarak siz ürünü teslim alıp, onay verdikten sonra yaptığınız ödeme satıcıya aktarılacaktır.

Bu işlem için alıcıdan herhangi bir komisyon bedeli alınmamaktadır.


YAYIN VE İÇERİK POLİTİKAMIZ

Şirketimiz tarafından, sitemize gönderilen tüm ilanlar "Ürün Yönetim Ekibimiz" tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanmakta olup, her türlü uygunsuz içerik ekibimiz tarafından ya da müşterilerimiz tarafından tespit edilmesi durumunda ilgili içerik için anında işlem başlatılacaktır.

Siz değerli müşterilerimizin portalımızı kullanırken şüphe duyduğunuz herhangi bir ilanı incelememiz için bize bildirmeniz hertürlü dolandırıcılık faaliyetinin önüne geçmek için oldukça önemlidir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Çiftçidensatılık.com 7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli, ahlaklı ve tarafsız hizmet ilkesini benimsemiştir. Firmamız Bu doğrultuda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmekte olup kesintisiz ve kaliteli olarak hizmet alabilmeniz için sistem altyapılarını sürekli güncellemektedir. 

Ayrıca Siz değerli site kullanıcılarımızın güvenilir satıcılar üzerinden doğru ürün bilgilerine ulaşabilmeniz için gerekli tüm çalışmaları hizmet ahlakı politikası çerçevesinde tarafsız olarak sürdürmeye devam edecektir.

Kullanıcı

359

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle